“رشد وترقی همراه با مشتریان مان”

شرکت سوزوکی از زمان تاسیس خود در سنگاپور، مسیری چالش برانگیز به سمت نوآوری خلاقانه و آینده امیدبخش را طی کرده است. ما از ابتدا به بهبود کیفیت زندگی مردم از طریق پیاده سازی قوانین و دستورالعمل‌هایی پایبندیم که دسترسی بهتری به فرصت‌ها، کالاها و خدمات بهتر به عنوان «ارزش  برای پول» فراهم می‌کند.

 

امروزه همه ما مشتریان شرکت سوزوکی به عنوان یک خانواده، یک کسب و کار رو به رشد سالم در زمینه های مختلف مانند الکترونیک، ICT، راه حل های هوشمند، لوازم جانبی خودرو، لوازم آشپزخانه و لوازم خانگی را گرامی می داریم.

 

باتری ماشین :

باتری خودروی سوزوکی، در سال ۲۰۱۴ باتری‌های درجه یک با استاندارد بالا را در حوزه‌ های مختلف ارائه کرد که تحت یک برنامه کاملاً کنترل‌شده Total Quality Assurance به وسیله روش‌ها و آزمایش های پیشرفته ی کنترل کیفی و مطابق با استانداردهای بین‌المللی می باشد. ما طیف کاملی از باتری های خودروهای سنگین و تجاری و سبک را داریم که با رشد روزافزون، یکی از پیشگامان جهانی در صنعت باتری هستیم. شرکت سوزوکی با کمک تیم تحقیق و توسعه حرفه ای خود و بوسیله ی  توسعه و تولید محصولات رقابت پذیر ومطابق با نیازهای مشتری طبق استاندارد های جهانی متعهد به جدیدترین نسل فناوریست و عهده دار معرفی این محصولات به بازارهای مربوطه است.